page hit counter
Monday , December 18 2017
Breaking News
Home / Astrology / ඔබේ නිවසේත් මේ ලක්ෂණ තිබේනම් නිවසේ හෝ ඉඩමේ කොඩිවින භූත දෝෂ

ඔබේ නිවසේත් මේ ලක්ෂණ තිබේනම් නිවසේ හෝ ඉඩමේ කොඩිවින භූත දෝෂ

දැනටමත් ඔබේ නිවසේ මේවා තිබිය හැක. විටක නවීන විද්‍යාවෙන් පවා ඔප්පු කර ඇති අමානුෂික දේ අප කොතරම් තාක්ෂණික යුගයක ජීවත්වුවද ඉවත දැමිය නොහැක. එනිසා ඒවායේ පෙර නොමිති හා ලක්ෂණ දැන සිටීම අනිවාර්‍ය වේ.

1. විස්තර කල නොහැකි සෙවණැලි.

මෙවන් ගෙවල් වල සිටින බොහෝ දෙනා අද්භූත, අහේතුක සෙවණැලි හා සෙවණැලි චලනයන් දැක ඇත. ඔබේ නෙත් කොනෙන් එකවරම අද්භූත වර්ණයක්, විවිධ විකාර රූපි හැඩයන් හෝ ක්ෂණික චලනයක් විය හැක. එවන් දේ ඇත්නම් ඔබේ නිවසේද අද්භූත බලවේග තිඛෙන්නට පිළිවන.

2. සුරතල් සතුන්ගේ චර්යා වෙනස්කම්.

විශේෂයෙන්ම බල්ලන් සහ පූසන්ගේ හැසිරීමේ පැහැදිලි වෙනස්කම් දැකිය හැක. විශේෂයෙන්ම ඔබේ බල්ලා හිස් තැනකට එක දිගටම බුරන්නේ නම් හෝ එක් තැනක් දෙස දිගටම බලාගෙන සිටින්නේ නම් එය ඔබේ නිවසේ භූත බලවේගයක නිමිත්තක් විය හැක.

3. අසාමාන්‍යව නිවසේ ආලෝකය නොමැතිවීම.

නිවසේ ආලෝකය නැතිවී ක්ශණික අදුරට පත්වීම, ගුවන් විදුලියෙන් දිගටම අභූත ශබ්ද පැමිණීම. නිවසේ විදුලි බුබුළු හෝ දැල්වූ පහන් ආදිය අවාරණය කරන ලද ස්ථානවලදී පහන්, ලාම්පු ආදිය නිවී යෑම.

4. අද්භූත ශබ්ද ඇසීම.

විවිධ දේ බිම වැටෙන ශබ්ද, අඩි තබන ශබ්ද, යමක් වැරෙන් සූරන ශබ්ද, දොරකට තට්ටු කරන ශබ්ද වැනිදේ ඔබට ඇසේනම් ප්‍රවේශම් වන්න. එය ඔබ නිවසේ භූත බලවේග ඇති බවට ලක්ෂණයක් විය හැක.

5. ඔබගේ භාණ්ඩ නැතිවීම.

ඔබ යතුරු, පසුම්බිය, දුරකතනය, දුරස්ත පාලකය වැනි ඔබ එදිනෙදා භාවිත කරන දේ පවා එක්වරම ඔබ සාමාන්‍යෙන් භාවිත කරන තැන නැතිවීම. යළිත් මද වේලාවකට පසු එය එතනම තිබී හමුවීම, ඔබගේ යම් යම් දේ අසාමාන්‍ය තැන්වල තිබී හමුවීම වැනි දේ මෙවන් නිවස්වල සිටින මිනිසුන් අත්දැක ඇත. එනිසා මදක් සැලකිලිමත් වන්න. මෙවන් දේ ඔබට හැගේ නම් එය භූත බලවේගයක ලක්ෂණයක් විය හැක.

6. අමනුෂ්‍ය ගන්ධයන් දැනීම.

මෙය බොහෝ විට පිළුණු ගදක්, දුම්කොළ ගඳක් (අත්දැකීම් ඇති අය පවසන්නේ බොහෝ විට එය සුරුට්ටු ගදක් බවයි ), පුයර ගදක්, පුස් ගදක්ද විය හැක. මෙහිලා විශේෂ කරුණක් සඳහන් කළ යුතුය. මෙම ගන්දයන් සෙවණැලි හෝ අභූත ශබ්ද ඇසෙන අවස්ථාවන් වලදී ඔබට දැනේ නම් ඔබගේ නිවසේ අද්භූත ක්‍රියාකාරකම් අසාමාන්‍ය ලෙස වර්ධණය වී තිබිය හැක.

7. ඇඟ කිලි පොලා යන උශ්ණත්ව වෙනස්වීම්.

ඔබට ඉතා සීතල රාත්‍රියක දරුණු උනුහුමක් දැනී ඇත්ද? ඉතා උනුහුම් වෙලාවක දැඩි සීතලක් හෝ සීතළ සුළඟක් දැනී ඇත්ද? එමෙන්ම ඔබේ නිවසේ එක් ස්ථාණයක දැඩි සීතලක් දැනෙයි නම්(විශේෂයෙන්ම නිවසේ බිත්ති දෙකක් එක්වන තැනකා ඔබේ නිවසේ අද්භූත බලවේග පවතින බවට මෙය සාධාරණ සාක්ෂියකි.

8. යමෙක් බලාසිටින බව හෝ තමන්ව ස්පර්ශ කරන බව දැනීම.

ඔබ වැඩක නියළෙන විට හෝ නිදා සිටින විට හෝ ඕනෑම අවස්තාවක යමෙක් ඔබ දෙස බලා සිටිනවා මෙන් ඔබට හැගේද? නැතිනම් ඔබේ උරහිස, උදරය හෝ කොණ්ඩය සපර්ෂ කරනු දැනෙයිද? හොදින් වට පිට නිරීක්ෂණය කළද කිසිවෙක් නොමැතිද? ඔබ එය බැලීමට හිස ඔසවන විටම ඔබ නෙත් කොණින් යම් චලනයක් දුටුවාද? මින් එකකට හෝ පිළිතුර ඔවු නම් ඔබේ නිවස තුල දැනටම අද්භූත, අමනුෂ්‍ය ක්‍රියාකාරකම් පවතී.

මෙවන් දේ ඔබේ නිවසේද පෙන්නුම් කරයි නම් ඉක්මන් ක්‍රියාමාර්ගයක් ගන්න. සෑමදාම රාත්‍රියට පිරිත් දමන්න.නැතිනම් ඔබගේ ආගමට අනුකූලව යම් ආගමානුකූල ආරක්ෂක ක්‍රමයක් භාවිත කරන්න.

මේ ගැන සැවොම දැනුවත් කරන්න පහතින් ශෙයාර් කරන්න අමතක කරන්න එපා!

Check Also

බිස්නස් නොවැටෙන ගුරුකමක් අපිම කරගමු

බිස්නස් කෙරුවාව ආවාට ගියාට කළ හැකි දෙයක් නොවේ’ඕනෑම ව්‍යාපාරයකින් එහි හිමිකරුවාට යහපත් ප්‍රතිඵල උදා කරන …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!